f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


chrome.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · c·h·r·o·m·e | Chrome | Multiplayer

Chrome

Multiplayer

W Chrome’ie przewidziane jest aż dziewięć trybów gry wieloosobowej. Każda z nich ma wiele opcji, które pozwolą na specyficzną konfigurację waszej rozgrywki. Jednocześnie na mapie może grać do 32 zawodników.
Poniżej znajdują się nazwy i objaśnienia każdego z trybów gry:

Death Match

Zawodnicy otrzymują punkt („fraga”) za każdego zabitego przeciwnika. Pierwszy z graczy, który osiągnie wcześniej ustalony limit punktów lub będzie miał ich najwięcej pod koniec określonego czasu - wygrywa.

Team Death Match

Zasady jak wyżej, z tą różnicą, że gra się drużynowo.

Last Man Standing

Każdy z graczy ma określoną ilość żyć. Gra kończy się, gdy na mapie pozostanie już tylko jeden zawodnik.

Last Team Standing

Zasady jak wyżej, z tą różnicą, że gra się drużynowo.

Capture the Flag

Rozgrywka wyłącznie drużynowa. Każdy z zespołów ma swoją bazę z flagą. By zdobyć punkt, należy wykraść flagę przeciwnika i przynieść ją do własnej bazy. Czynność tę powtarza się aż do momentu gdy jedna z drużyn osiągnie jako pierwsza ustalony wcześniej limit punktów lub będzie miała ich najwięcej pod koniec określonego czasu i tym samym wygra rozgrywkę.

Assault

Rozgrywka wyłącznie drużynowa. Składa się ponadto z dwóch rund. W pierwszej rundzie jedna z drużyn ma zadanie do wykonania a przeciwna musi nie dopuścić do sukcesu oponenta. Druga runda odbywa się na tych samych zasadach tylko następuje zmiana stron.

Front

Rozgrywka wyłącznie drużynowa. Zasady zbliżone do Capture the Flag z tą jednak różnicą, że zamiast zdobycia flagi zespół musi zniszczyć obiekt znajdujący się w bazie przeciwnika aby zdobyć punkt. Obiekty te pojawiają się z powrotem po jakimś czasie. Drużyna, która jako pierwsza osiągnie wyznaczony limit punktów lub będzie miała ich najwięcej pod koniec określonego czasu - wygrywa.

Single Man Domination

Tak zwany „każdy na każdego”. Na mapie jest specjalne miejsce, które należy osiągnąć i utrzymać się na nim przez określoną ilość czasu by zdobyć punkt. Pierwszy z graczy, który osiągnie wcześniej ustalony limit punktów lub będzie miał ich najwięcej pod koniec określonego czasu – wygrywa.

Team Domination

Zasady jak wyżej, z tą różnicą, że gra się drużynowo.
--------------------------------------
Autor: [FPP]2*loop
Aktualizacja: 06·12·2004 - 19:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 17 Stycznia · 2021
Strona wygenerowana w 0.036401 sek.