f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


chrome.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · c·h·r·o·m·e | Chrome | Cybertechnologie

Chrome

Cybertechnologie

Ludzkie ciało jest bliskie doskonałości, lecz w świecie Chrome słowo „bliskie” to za mało. Obejrzyj kilka sposobów by to zmienić:


Scoped Eye [TS12]

Jest to podstawowy produkt korporacji Toshi-Sendai – monopolisty na implanty oczu. Cyberyzacja siatkówki prawego oka pozawala na optyczne przybliżanie celu podczas celowania z jakiejkolwiek broni nie posiadającej lunety.

Smart Pistol Link Mark [Hudson SPL Mark III]

Sygnowany logiem Hudson&Doe, SPL jest systemem neuro-implnatów. Używany pozwala automatycznie namierzać cel za pomocą wzroku. Z powodu niezwykle czułych servomechanizmów instalowanych w wewnątrz przedramienia, implant działa prawidłowo jedynie z bronią krótką.


Dermal Armor [FDA210]

Biocybernetyczne skóry transplacyjne, oparte na licencji rządowej, są produktem wielu korporacji. Specjalna powłoka pokrywa cała powierzchnię skóry redukując siłę każdej kuli oraz ostrych i obuchowych narzędzi. Głównym kupcem jest armia lecz nie brakuje również zamówień cywilnych.

TendoAmplify's [HITENDO]

Tendon-ceramiczne transplanty zintegrowane z motorami hydraulicznymi zamontowanymi w kolanie. Efektem tej implantacji jest udoskonalenie maksymalnej szybkości biegowej. Zaprojektowany przez znanego Yusagi Ko, model HITENDO jest niemalże dwukrotnie efektywniejszy niż produkty konkurencyjne.

Targeting Assistance System [OCI TASv1.4]

OCI TAS v1.4 to neuro-koordynatorem drugiej generacji. Stworzony został przez korporację OCI już blisko rok temu. Ponadto OCI specjalizuje się w wyrobie broni wysokiej jakości. To sprawia, że przedstawiony tutaj system wspomagania namierzania wykazuje aż 27% wzrost celności u jego posiadacza.

Muscle Improver [Sikorsky ML-6002]

ML-202 to zestaw hydraulicznych mini-podnośników instalowanych w ramieniu. Cieszy się wielką popularnością ze względu na relatywnie niską cenę w porównaniu do osiągów. Jego głównymi atutami podczas walki są: zminimalizowana siła odrzutu podczas strzelania i oczywiście zwiększona siła podczas walki wręcz.

Bio Regeneration System [Phoenix]

PHOENIX to cyberwszczep umożliwiający regenerację organów wewnętrznych. Jego działanie bazuje na nanotechnologii i klonowaniu. W praktyce umożliwia on zregenerowanie ciała zranionego przy pomocy kul kalibru 0.480 lub mniejszych w mniej niż 5 minut. Należy pamiętać, iż wszczep ten jest dopiero w wersji przedprodukcyjnej i testowany w laboratoriach TechCape.

Pain Guard [Masashita Pain Guard]

Nieco przestarzały już implant, dlatego taki tani. Nim pojawiły się tarcze biocybernetyczne był szeroko stosowany wśród wojsk federacyjnych. Jego działanie jest proste – blokuje receptory bólu dzięki czemu człowiek nie wpada w szok pourazowy i zdolny jest do dalszego świadomego i racjonalnego działania.

Gyro Coordinator [TS16]

TS16 firmy Toshi-Sendai to skomplikowany system równoważąco-kalibrujący. Dzięki niemu możliwe jest celne strzelanie podczas ruchu takiego jak szybki bieg a nawet skakanie. Na początku wszczep ten charakteryzował się dużą niestabilnością i powodował uszkodzenia w systemu nerwowego. Jednakże poradzono sobie z tym problemem i teraz TS16 jest wykorzystywany na duża skalę w SpecForce’ach.

Termovision System [Szwarckohl TermoIV]

Nieco przestarzały już sprzęt cechujący się sporą zawodnością i brakiem części zapasowych na rynku. Daje on możliwość widzenia w podczerwieni. Lekki i komfortowy często wykorzystywany przez szpiegów i jednostki zwiadowcze.

A na tym króciuteńkim filmie możecie zaobserwować lokacje niektórych implantów w organizmie ludzkim.
--------------------------------------
Autor: [FPP]2*loop
Aktualizacja: 06·12·2004 - 19:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 17 Stycznia · 2021
Strona wygenerowana w 0.055888 sek.