f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


chrome.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · c·h·r·o·m·e | Chrome | Środowiska

Chrome

Środowiska

System planetarny Valkyria zawiera dziewicze planety z bujnymi pokładami minerałów oraz przepięknymi krajobrazami nienaruszonej natury, gotowych do kolonizacji przez człowieka. Stwarza to idealne warunki dla biednych pionierów, groźnych przestępców i chciwych przedsiębiorców.

A oto dokładniejszy opis poszczególnych planet Valkyrii:


Terbon

Temperatury na jej powierzchni są ekstremalnie wysokie. Większość planety jest sucha i pozbawiona źródeł wody. Krajobraz Terbonu zdominowany jest przez pustynie usiane kanionami. Piasek, pył i suche drzewa cechy charakterystyczne tej planety.

IceGuard

Surowa, zimna i nieprzewidywalna pogoda tej planety nie sprzyja kolonizacji. Wysokie góry pokryte cienką warstwą śniegu, wyżyny przeorane przepaściami oraz prymitywna flora ukazują srogi klimat IceGuarda.


Loomia

Dzięki swojemu położeniu księżyc ten może poszczycić się o wiele bardziej zrównoważonymi warunkami życia niż skwarny Terbon. Klimat można porównać z lasami deszczowymi Ziemi. Mieszkańcy Loomii nie mogą narzekać na pogodę czy ukształtowanie terenu, to pewne. Temperatura, zasoby wodne, gęsta dżungla i setki wysp sprawiają, że jest to wielce urodziwy księżyc.


Herbus

Jest to czwarta planeta systemu Valkyrii, która została pomyślnie przystosowana do życia na niej. W chwili obecnej Herbus posiada zróżnicowaną florę oraz ukształtowanie terenu a także umiarkowany klimat.

B4

Kolejny księżyc pobudzony do życia. Atmosfera podobna jest do atmosfery planety, wokół której B4 krąży. Jednak w przeciwieństwie do Herbusa, księżyc ten cały pokryty jest łańcuchami górskimi z wąskimi dolinami.


--------------------------------------
Autor: [FPP]2*loop
Aktualizacja: 06·12·2004 - 19:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 17 Stycznia · 2021
Strona wygenerowana w 0.046741 sek.