f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


chrome.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · c·h·r·o·m·e | Chrome | Pojazdy

Chrome

Pojazdy

W Chrome mamy możliwość kierowania jednym z sześciu dostępnych pojazdów. A oto i one:


RMG Conquistador

Pojazd o napędzie na cztery koła (popularny 4x4). Uniwersalny, trwały i niezawodny. Często zwany „pojazdem, który pokonuje wszelkie granice”. RMG został stworzony w 2184 roku w laboratoriach federalnych. Ten dwu – osobowy łazik jest standardowym pojazdem lądowym federacji i jednocześnie najbardziej popularnym pojazdem cywilnym na planetach krańcowych ludzkiej cywilizacji.

B303 Slider

Jednoosobowy antygrawitacyjny ślizgacz. Z powodu wysokiej ceny nabywczej i drogocennego utrzymania nie jest on tak popularnym pojazdem jak te, które bazują na napędzie kołowym. Jednakże z powodu swoich niewątpliwych zalet jak np. szybkość nieograniczona rodzajem nawierzchni, zyskuje sobie coraz więcej fanów. Od 2192 roku wojska terraformujące pracujące w systemie Valkyria były wyposażone w te ślizgacze.


ArmoBeatle4

Opancerzony transporter ziemny. Użyty podczas licznych ekspedycji Korpusów Ekspedycyjnych. ArmoBeatle4 jest opancerzony przy pomocy nowoczesnego materiału policeramicznego a uzbrojony w 10 mm. HEX działko. Prócz kierowcy w pojeździe tym siedzi pięcioro ludzi i posiada pełen kompleks systemów potrzebnych do dowodzenia na nowoczesnym polu bitwy.
Amunicja: 14 Gauge SHG; Magazynek: 9; Efektywny zasięg: 50 m.; Prędkość: 60 naboi/min.; Siła: Wysoka; Wady i zalety: Duża moc ogniowa, krótki efektywny zasięg, niska prędkość oddawania strzałów.


GOLEM IV

Niezwykle wytrzymały i zarazem czuły, ergonomiczny, ciężki, kroczący pojazd. Standardowy mech federacji. Uzbrojony w olbrzymie działo HEX i łatwy w transporcie, GOLEM IV jest rdzeniem ciężkich jednostek lądowych natychmiastowej reakcji.


TC SteelGuardian

SteelGuardian jest lekkim kroczącym pojazdem produkowanym przez TC głównie na użytek miejski dla prywatnych agencji i cywilnych jednostek bojowych. Z powodu wysokiej wytrzymałości na warunki fizyczno-pogodowe, SteelGuardian staje się coraz bardziej i bardziej poszukiwanym narzędziem zwiadowczym oraz chroniącym korporacyjnych własności.

Samson T7T

Samson 7T7 jest lekkim transportowcem powietrznym. Ma dużą nośność, mały rozmiar i niezwykle wysoką lotność. W połączeniu z wysoką jakością wykonania staje się on bliskim perfekcji transportowcem powietrznym.


--------------------------------------
Autor: [FPP]2*loop
Aktualizacja: 06·12·2004 - 19:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 17 Stycznia · 2021
Strona wygenerowana w 0.055663 sek.