f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


chrome.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · c·h·r·o·m·e | Chrome | Singleplayer

Chrome

Singleplayer

Bolt Logan jest najemnikiem i to jednym z najlepszych. Na swoim koncie ma cztery lata służby w Korpusie Ekspedycyjnym i cztery w SpecForce (oddziały specjalne). W swej karierze wykonał niezliczoną ilość misji, każdą zakończył sukcesem. Z takim doświadczeniem mógł stać się bohaterem, mógł gdyby nie incydent na Heliosie, który miał miejsce ponad rok temu...

Teraz Logan ucieka przed swoją przeszłością by móc zacząć wszystko od nowa. Przy okazji poznał Carrie, z którą miał wspólne interesy i dlatego oboje wyruszyli do Valkyrii – najbardziej oddalonego systemu planetarnego w całym znanym ówcześnie świecie.

Valkyria jest doskonałym miejscem dla najemników. Jest to świat, w którym każdy ma swoją cenę i nikt nie wymaga żadnych kwalifikacji. Jest to świat renegatów, zdesperowanych osadników oraz miejsce azylu dla kryminalistów z całej galaktyki. Kolorystyki świata przedstawionego dopełnia fakt, iż planety układu Valkyrii bogate są w cenne minerały, o które wiele korporacji rywalizuje nie zawsze zgodnie z prawem.

W tym świecie przesączonym anarchią narasta konflikt między wpływowymi organizacjami, które opłacają najemników. W ten właśnie dylemat bezpośrednio uwikłany jest Logan. Jakby tego było mało jego mroczna przeszłość zaczyna go doganiać i zaskoczy go, jak to w życiu bywa, w najmniej odpowiednim momencie...
--------------------------------------
Autor: [FPP]2*loop
Aktualizacja: 06·12·2004 - 19:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 17 Stycznia · 2021
Strona wygenerowana w 0.039007 sek.