f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


chrome.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · c·h·r·o·m·e | Chrome | O grze

Chrome

O grze

Czym jest Chrome? Jakie daje możliwości graczowi? Poniżej znajduje się krótka charakterystyka, która powinna przybliżyć i ogólnie nakreślić charakter oraz możliwości tej gry:
 • Chrome jest taktyczną grą FPP polskiej produkcji, której akcja toczy się w przyszłości, podczas kolonizacji nowo odkrytego układu gwiezdnego – Valkyrii. Tłem dla nietypowej, dramatycznej fabuły są ogromne i dzikie tereny pięciu planet, na których znajdują się osady pierwszych kolonizatorów, kopalnie cennych minerałów i centra potężnych korporacji rywalizujących ze sobą o skarby Valkyrii.

 • Liczne innowacje w dziedzinie gier FPP wprowadzone do gameplaya uatrakcyjniają go i czynią ciekawszym dla gracza. Cały „wachlarz” dostępnych implantów pozwala graczowi wpływać na wizerunek personalny oraz możliwości fizyczne bohatera. Ponadto gracz może uczestniczyć w zatykających dech w piersi pościgach a to z kolei dzięki licznym, futurystycznym pojazdom. Wizerunku dopełnia realistyczny system obrażeń i detaliczna struktura otaczających gracza krajobrazów.

 • Gracz ma do dyspozycji potężny arsenał broni, ekwipunku i implantów co pozwala na wyspecjalizowanie własnego stylu i taktyki gry. Przy pomocy cichych broni, ubrania kamuflującego oraz implantów skracających czas reakcji i zwiększających wyczucie sensoryczne postaci, gracz może stać się cichym zabójcą, który pojawia się niepostrzeżenie by śmiertelnie zaatakować. Z kolei mając do dyspozycji ciężkie uzbrojenie, dermo-tarczę i wszczepy mięśniowe gracz przeistoczy się w mały czołg, który tratuje wszystko co stanie na jego drodze.

 • Fabuła Chrome’a bogata jest w nagłe zwroty akcji, dramaturgię, heroizm, elementy przyjaźni jak i brutalności. Korporacyjne intrygi, realistyczne postacie, wątki dramatyczne - to kolejne składowe tworzące produkt na miarę światowego sukcesu.

 • W grze dostępne jest 14 trudnych i zawikłanych misji. Lasy tropikalne, kamieniste pustynie, kaniony, kratery, śnieżne szczyty, jeziora i góry połączone z futurystycznymi broniami, wehikułami i technologią rodem z XXIV wieku tworzą razem niepowtarzalną atmosferę w grze. Atmosferę kontrastu między mistyką otaczającej natury i przyszłościowego charakteru ludzkiej myśli technicznej.

 • Multiplayer pozawala cieszyć się tą samą gamą pojazdów, implantów, broni czy ekwipunku co w singleplayerze tyle, że z gronem innych graczy w rozgrywkach nawet 32 osobowych. A typów rozgrywek jest sporo, od podstawowych jak Death Match na bardziej skomplikowanych, bazujących na drużynowym wypełnianiu różnorodnych misji kończąc.

 • --------------------------------------
  Autor: [FPP]2*loop
  Aktualizacja: 06·12·2004 - 19:01   : DRUKUJ 

       
     


  f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
  Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


  Dzisiaj jest Niedziela · 17 Stycznia · 2021
  Strona wygenerowana w 0.039980 sek.