f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


chrome.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · c·h·r·o·m·e | Archiwum | Strona 2/42

Data:


 « WSTECZ   «  Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10  »   DALEJ » 


  Sobota · 18 Czerwca · 2005   -  [1] temat

Techland zaprasza do swojej siedziby...
06·12·2004 - 18:01 - [FPP]MephiR - - Dodaj / przejrzyj komentarze
…wszystkich chętnych do pracy przy tworzeniu gier komputerowych. Jeśli gry to całe Twoje życie, jeśli spędzasz godziny przed klawiaturą a literki W, S, A, D są już niemalże całkowicie wytarte, jeśli próbowałeś stworzyć własną grę i znasz podstawy programowania – powinieneś zajrzeć na www.techland.pl/praca i spróbować swoich sił.

Czołowy polski developer, autor Chrome, Xpand Rally, SpecForce poszukuje kandydatów na Projektantów poziomów, Sprzedawców zagranicznych, Programistów i na kilka innych stanowisk. Paweł Zawodny, Dyrektor ds. produkcji w Techlandzie zachęca wszystkich kandydatów:
„Nasz zespół to najlepsi fachowcy w branży i nikt z nas nie kończył szkoły na kierunku „Produkcja gier” - bo takich szkół po prostu nie ma, dlatego każdy ma szansę na pracę u nas, a jedyne czego wymagamy to zamiłowanie do gier i specyficzne umiejętności takie jak programowanie, analityczne myślenie, łatwość w komunikowaniu się. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny poświeconej karierze w Techlandzie i nadsyłania swoich dokumentów aplikacyjnych – ciekawa praca jest bliżej niż myślicie.”
Techland (www.techland.pl) jest cenionym i wielokrotnie nagradzanym w kraju i za granicą developerem. Swoje produkty takie jak Chrome (www.chromethegame.com) Xpand Rally (www.xpandrally.com) i SpecForce (www.specforcethegame.com) tworzy w oparciu o autorski silnik Chrome Engine i wydaje w Polsce i za granicą. Obecny na największych imprezach targowych w branży (E3 w Los Angeles, GC w Lipsku) w chwili obecnej pracuje nad Call of Juarez, grą FPS osadzoną w realiach dzikiego zachodu i VW Golf Racer – oficjalną grą legendy europejskiej motoryzacji.

Źródło: f·p·p · c·h·r·o·m·e Komentarze | Dodaj
  Sobota · 30 Kwietnia · 2005   -  [1] temat

Nowe screeny
05·12·2004 - 06:02 - [FPP]Yargoth - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Serwis 4players.de zamieścił na swoich łamach 43 nowe screeny ze SpecForce. Niestety nowe nie oznacza w tym przypadku czegoś czego byśmy się nie spodziewali (potwierdzają się moje obawy, że SF to tylko odrobinę polepszony graficznie Chrome). Wszystkie fotki możecie zobaczyć tutaj.Źródło: f·p·p · c·h·r·o·m·e Komentarze | Dodaj
  Piątek · 29 Kwietnia · 2005   -  [1] temat

SpecForce - oficjalna strona i zapowiedź
05·12·2004 - 05:01 - [FPP]Yargoth - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Wystartowała oficjalna strona SpecForce. Możecie na niej znaleźć wiele informacji dotyczących gry (niestety ja pomimo usilnych starań wciąż nie mogę dopatrzeć się większych różnic w stosunku do Chrome). Wszyscy zainteresowani proszę klikać tutaj.Równocześnie w serwisie gry.gery.pl ukazała się kolejna zapowiedź SF. Zapraszam do lektury.

Źródło: f·p·p · c·h·r·o·m·e Komentarze | Dodaj


 « WSTECZ   «  Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10  »   DALEJ » 


Data: :DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 17 Stycznia · 2021
Strona wygenerowana w 0.048352 sek.